Folie Antywłamaniowe

Bezpieczeństwo mienia to niezwykle ważna kwestia, dlatego proponujemy wytrzymałe folie antywłamaniowe, które utrudnią złodziejowi wtargnięcie do budynku. Powłoka tego rodzaju utrzymuje razem odłamki szyby po jej rozbiciu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko szkód materialnych lub obrażeń ciała osób znajdujących się za szkłem. W ten sposób folia antywłamaniowa utrudnia złodziejowi dostanie się do środka budynku – potrzebuje on większej ilości czasu na przedarcie się przez okleinę, przez co może nie zdążyć przed pojawieniem się policji, ochrony lub właścicieli posiadłości. Folia tego rodzaju przydaje się nie tylko w przypadku włamań, ale również aktów wandalizmu, takich jak rzucanie kamieniami. To doskonały sposób na ochronę mieszkań i domów, a także biur oraz sklepów.

Użyteczność folii antywłamaniowych

Folie antywłamaniowe są ważne nie tylko ze względu na to, że utrudniają napastnikowi planowane włamanie, ale również dlatego, że dzięki nim nawet najmniejsze kawałki szkła nie odprysną na różne strony. Ten aspekt jest szczególnie ważny dla firm, które zajmują się produkcją żywności, ponieważ szkło w przypadku rozbicia mogłoby znaleźć się w danym przetworze. Dodatkowo szkło jest chronione przed zarysowaniami i skruszeniem. Warto również wspomnieć o tym, że folie antywłamaniowe w żaden sposób nie zmieniają wyglądu okna.

Folie antywłamaniowe – profesjonalny montaż

Realizowane przez nas usługi dot. montażu folii antywłamaniowych cieszą się niezwykłą popularnością zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. To tam budynki są szczególnie narażone na ingerencję osób trzecich – warto zatem zadbać o dodatkową ochronę mienia. Folie antywłamaniowe znacząco utrudnią włamywaczom przedostanie się do wnętrza pomieszczenia. Sklepy, obiekty użyteczności publicznej, banki czy szkoły… Z naszych rozwiązań skorzystało już wiele placówek. Czas na Państwa firmę, mieszkanie bądź dom! Folie antywłamaniowe jesteśmy w stanie zamontować szybko, sprawnie i bez ingerencji w estetykę budynku!