Folie Bezpieczne

Najlepszym sposobem uniknięcia poważnych skaleczeń jest oklejenie szyby folią

Czy istnieje metoda pozwalająca zredukować ryzyko poważnych skaleczeń po rozbiciu szkła? Owszem – tu sprawdzają się folie bezpieczne, które chronią szyby przed rozsypaniem się w drobny mak. Naklejona powłoka utrzymuje kawałki szkła w jednym miejscu, zabezpieczając znajdujące się w pobliżu osoby przed rozcięciem skóry, co mogłoby prowadzić do trwałych uszkodzeń ciała. Szczególnie polecamy oklejenie szyb bezpieczną folią w budynkach użyteczności publicznej, szkołach i przedszkolach, gdzie ryzyko rozbicia szyby jest większe oraz gdzie znajduje się duża liczba osób narażonych na skaleczenie.

Bezpieczna folia na okno

Szkło jest materiałem, z którego wykonuje się różnego rodzaju konstrukcje, szczególnie we współczesnym budownictwie. Jego zbicie jest jednoznaczne nie tylko ze szkodami, a więc wygenerowaniem dodatkowych kosztów, ale przede wszystkim z ryzykiem obrażeń. Właśnie dlatego folie bezpieczne są tak często wykorzystywane przy tego typu elementach, a szklane powierzchnie można w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć właśnie taką folią. Dzięki niej odłamki szkła w przypadku rozbicia zostają w miejscu, przez co nie mają możliwości rozpryśnięcia na wszystkie strony. Dodatkowo folia ogranicza również nagrzewanie się danego pomieszczenia.

Folie bezpieczne. Warszawa i inne miasta. Dlaczego warto?

Zalet, jakie mają folie bezpieczne, jest naprawdę sporo, ale do najważniejszych można zaliczyć maksymalny poziom ochrony w trakcie uderzenia o szklaną powierzchnię. Poza tym odpowiednio zamocowania folia bezpieczna jest całkowicie niewidoczna, a to przekłada się na niezaburzoną estetykę budynku. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania poparte atestami oraz zgodne z obowiązującymi normami, dlatego po montażu ma się pewność, że folia faktycznie ochroni użytkownika w razie rozbicia okna. Zamontowane folie bezpieczne będą doskonale służyć jako ochrona w wielu budynkach. Z oferowanych przez nas usług skorzystało już wielu Klientów z Warszawy i nie tylko – zapraszamy do tego, aby także Państwo postawili na bezpieczeństwo swoich szklanych konstrukcji.

Bezpieczna folia