Folie Bezpieczne

Najlepszym sposobem uniknięcia poważnych skaleczeń jest oklejenie szyby folią.

Najlepszym sposobem na uniknięcie poważnych skaleczeń są folie bezpieczne, które chronią szyby przed rozsypaniem się w przypadku ich rozbicia.
Naklejona powłoka utrzymuje kawałki szkła w jednym miejscu, zabezpieczając znajdujące się w pobliżu osoby przed rozcięciem skóry, a nawet przecięciem żył i ścięgien, co mogłoby prowadzić do trwałych uszkodzeń ciała.
Szczególnie polecamy oklejenie szyb bezpieczną folią w budynkach użyteczności publicznej, szkołach i przedszkolach, gdzie ryzyko rozbicia szyby jest większe oraz gdzie znajduje się duża liczba osób narażonych na skaleczenie.

Bezpieczna folia na okno

Szkło jest materiałem, z którego wykonuje się różnego rodzaju konstrukcje, szczególnie we współczesnym budownictwie. Zbicie szkła jest jednoznaczne nie tylko ze szkodami, a więc wygenerowaniem dodatkowych kosztów, ale przede wszystkim z ryzykiem obrażeń. Właśnie dlatego folie bezpieczne są tak często wykorzystywane przy tego typu elementach, a szklane powierzchnie można w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć właśnie taką folią. Dzięki niej odłamki szkła w przypadku rozbicia zostają w miejscu i nie mają możliwości do tego, żeby rozprysnąć się na wszystkie strony. Dodatkowo folia ogranicza również nagrzewanie się danego pomieszczenia.

Bezpieczna folia