Folie Dekoracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo folie lustrzane i dekoracyjne, które zwiększają estetykę mieszkania, sklepu czy przestrzeni biurowej. Właściwie dobrana powłoka stanowi ciekawy element designu idealnie wpasowujący się w aranżację wnętrza. Wzór na niej zawarty może nawiązywać na przykład do atrybutów przedsiębiorstwa lub logo firmy. Folia dekoracyjna to ozdoba, która delikatnie zakrywa szybę, zwiększając prywatność, co przydaje się między innymi w przypadku szklanych ścianek działowych biura. Jedną z naszych najlepszych propozycji jest też okleina odbijająca światło. Wytrzymała folia lustrzana to nie tylko tafla, w której można się przejrzeć – warto zaznaczyć, że działa jak weneckie lustro, umożliwiając znajdującym się za nim osobom obserwację wszystkiego po drugiej stronie powłoki.

Folie lustrzane – co należy wiedzieć?

Warto wspomnieć o tym, że folie lustrzane są w stanie zapewnić najbardziej skuteczną ochronę termiczną – redukcja ciepła może wynieść nawet do 90%. W czasie upałów wysoka temperatura nie będzie tak bardzo odczuwalna, ponieważ folia sprawia, że spada ona o kilka stopni. Folie lustrzane oraz dekoracyjne mogą być używane do okien dachowych, jak również do oszklonych mebli. Ponadto można je w łatwy sposób usunąć i to bez żadnych śladów, a samo usunięcie nie jest jednoznaczne z uszkodzeniem szkła.

Folia dekoracyjna, lustrzana i inne. Czy warto ją zamontować?

Dzięki możliwości zamontowania folii dekoracyjnej, np. lustrzanej, na oknie zwiększa się estetyka danej przestrzeni, a także zostaje podwyższony poziom prywatności. Zalet tego rozwiązania jest jednak znacznie więcej – kolejną jest m.in. uniwersalność. Fachowo zamontowane folie lustrzane mogą doskonale sprawdzić się w wielu budynkach, np. siedzibach firm zlokalizowanych bezpośrednio przy ulicy. Nowoczesny, przeszklony budynek, w którym trudno o prywatność? Nic trudnego! Folie lustrzane skutecznie utrudnią przechodniom zaglądnięcie do wnętrza, podczas gdy pracownicy nadal będą świetnie widzieć otoczenie za szybą. Zamontowanie tego typu powłoki jest naprawdę doskonałym rozwiązaniem! Już teraz przekonajcie się o wszystkich pozytywnych aspektach folii lustrzanej. Wrocław, Warszawa, a także inne miasta w Polsce – jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce.